Zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Liczba Pi w obiektywie”. Uczestnicy samodzielnie wykonują zdjęcia, które w ciekawy, oryginalny sposób przedstawiają  liczbę Pi. Wykorzystajcie Wasze zdolności kulinarne, plastyczne, artystyczne... lub zwyczajny, popołudniowy spacer do dostrzeżenia w otaczającej nas codzienności liczbę Pi.

Prosimy o nadsyłanie prac do swoich nauczycieli matematyki w terminie do 7 marca 2021r.

Starania zwycięzców, jaki i wszystkich uczestników konkursu, zostaną docenione.

DAJCIE UPUST SWOIM KREATYWNYM I TWÓRCZYM WIZJOM!

Zespół matematyczek

O nas

Dysponujemy dobrą bazą dydaktyczną, która jest stale uzupełniana i modernizowana, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej szkoły. W bibliotece szkolnej funkcjonuje Centrum Multimedialne, gdzie każdy uczeń ma dostęp do Internetu.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania. Oferujemy małe grupy językowe. W szkole wykłada stała i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Rozwój młodzieży odbywa się pod opieką specjalistów. Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną uczniowi, otwartą na problemy i oczekiwania młodego pokolenia.

Dowiedz sie więcej o szkole

Kontakt

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
47-320 Gogolin, ul. Szkolna 27
77 466 62 35
77 466 62 35
sekretariat@gogolin.com.pl
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
Wewnętrzne numery telefonów
Sekretariat LO - wew. 1
Fax - wew. 2
Pokój nauczycielski - wew. 3
Księgowość - wew. 4
Pedagog - wew. 6

Ostatni artykuł

31
Mar2021

Zwyczaje wielkanocne

Wszyscy znamy polskie tradycje związane ze świętami Wielkanocy, takie, jak święcenie potraw w koszyc...

25
Mar2021

Raport o stanie zape...

Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego: 

25
Mar2021

Międzynarodowy Dzień...

W piątek, 26 marca, z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, rozpocznie się druga edycja festiwalu onl...

25
Mar2021

Izabela Woszek awans...

Z wielką radością i dumą informujemy, że uczennica naszego liceum, Izabela Woszek z klasy 2 B zajęła...

Informacje

Najważniejsze informacje potrzebne do codziennego używania. Możesz zobaczyć plan lekcji, poznać najważniejsze wydarzenia w danym roku kalendarzowym czy też zalogować się do eDziennika. Zachęcamy do zapoznania się.

eDziennik

Zaloguj się do dziennika elektronicznego. Opolska eSzkoła to model opolskiej oświaty, który opiera się na technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Kalendarz

Zapoznaj się kalendarzem na dany rok szkolny. Możesz zobaczyć jakie wydarzenia będą odbywały się w naszej szkole.