Od dnia 25 maja 2020r. Minister Edukacji Narodowej umożliwił Absolwentom Liceum, a od 01 czerwca 2020r. uczniom klas I i II Liceum, uczestnictwo w konsultacjach indywidualnych lub w małych grupach na terenie szkoły.
Konsultacje mają charakter dobrowolny dla Absolwentów i są skierowane do tych, którzy wkrótce przystąpią do egzaminu maturalnego.
Uczniowie klas I i II Liceum będą mieli możliwość wyjaśnienia przez nauczycieli trudnych kwestii, usystematyzowania materiału czy rozmowy z nauczycielem. Konsultacje mają również umożliwić uczniom poprawę oceny na potrzebę klasyfikacji.
W związku z powyższym ustalone zostały terminy i godziny konsultacji z poszczególnych przedmiotów dla Absolwentów i uczniów poszczególnych klas pierwszych i drugich Liceum.
Prosimy wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się z wykazem konsultacji, ale także z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w szkole w okresie COVID-19.

Dyrektor LO im. KEN w Gogolinie

Sposób zachowania się Ucznia / Absolwenta na terenie szkoły w czasie konsultacji pdf page

O nas

Dysponujemy dobrą bazą dydaktyczną, która jest stale uzupełniana i modernizowana, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej szkoły. W bibliotece szkolnej funkcjonuje Centrum Multimedialne, gdzie każdy uczeń ma dostęp do Internetu.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania. Oferujemy małe grupy językowe. W szkole wykłada stała i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Rozwój młodzieży odbywa się pod opieką specjalistów. Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną uczniowi, otwartą na problemy i oczekiwania młodego pokolenia.

Dowiedz sie więcej o szkole

Kontakt

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
47-320 Gogolin, ul. Szkolna 27
77 466 62 35
77 466 62 35
sekretariat@gogolin.com.pl
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
Wewnętrzne numery telefonów
Sekretariat LO - wew. 1
Fax - wew. 2
Pokój nauczycielski - wew. 3
Księgowość - wew. 4
Pedagog - wew. 6

Ostatni artykuł

22
Maj2021

Zmiana godzin otwarc...

Uwaga uczniowie LO! W dniach 25 - 27.05.2021, ze względu na egzaminy uczniów klas ósmych szkoły pods...

20
Maj2021

Europejski Tydzień M...

https://etm.frse.org.pl/etm-2021/

Informacje

Najważniejsze informacje potrzebne do codziennego używania. Możesz zobaczyć plan lekcji, poznać najważniejsze wydarzenia w danym roku kalendarzowym czy też zalogować się do eDziennika. Zachęcamy do zapoznania się.

eDziennik

Zaloguj się do dziennika elektronicznego. Opolska eSzkoła to model opolskiej oświaty, który opiera się na technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Kalendarz

Zapoznaj się kalendarzem na dany rok szkolny. Możesz zobaczyć jakie wydarzenia będą odbywały się w naszej szkole.