Drodzy Rodzice uczniów Liceum,

W związku z zagrożeniem koronawirusem i podjętymi działaniami w naszym państwie Ministerstwo Edukacji Narodowej podjęło decyzję o zdalnym nauczaniu. Uczniowie pozostają w domu, do dnia 10 kwietnia br. i odbywają naukę przed komputerem, tabletem czy telefonem z dostępem do Internetu. Jeżeli uczeń nie posiada swojego konta do e-dziennika, to prosimy o kontakt z wychowawcą klasy. Dane zostaną wygenerowane i przekazane rodzicom. Nauczyciele wysyłają do uczniów i rodziców poprzez e-dziennik zadania, prezentacje lekcji. Podają strony, które warto zwiedzić, obejrzeć, poczytać. Wspomagamy Państwa opracowaniem „Jak motywować i wspierać dzieci do systematycznego uczenia się poza szkołą” oraz „Jak organizować dzieciom warunki do nauki w domu”.

 Uczniowie mają obowiązek pracować systematycznie, aby materiał nie nawarstwiał się. Taka forma nauczania ogranicza nauczycielom możliwość bezpośredniego nadzoru nad realizacja zadań przez ucznia, a dla uczniów jest inną niż do tej pory realizowaną metodą prowadzenia zajęć, co wymaga dużej samodyscypliny od każdego ucznia i jednocześnie zachęty, a zarazem Państwa nadzoru.

Prosimy i liczymy na Państwa współpracę.

Prosimy pamiętać o bezpieczeństwie i higienie pracy przy komputerze. Dziecko nie może cały dzień pracować przy komputerze ani do późnych godzin wieczornych. Zalecany jest ruch. Należy zachować bezpieczeństwo w sieci.   Jeżeli Państwo potrzebują jakiegoś wsparcia to prosimy o kontakt mailowy ze szkołą lub z wychowawcą klasy.  Postaramy się zaradzić potrzebom na miarę naszych możliwości.

Dyrektor i Nauczyciele LO im. KEN w Gogolinie

O nas

Dysponujemy dobrą bazą dydaktyczną, która jest stale uzupełniana i modernizowana, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej szkoły. W bibliotece szkolnej funkcjonuje Centrum Multimedialne, gdzie każdy uczeń ma dostęp do Internetu.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania. Oferujemy małe grupy językowe. W szkole wykłada stała i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Rozwój młodzieży odbywa się pod opieką specjalistów. Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną uczniowi, otwartą na problemy i oczekiwania młodego pokolenia.

Dowiedz sie więcej o szkole

Kontakt

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
47-320 Gogolin, ul. Szkolna 27
77 466 62 35
77 466 62 35
sekretariat@gogolin.com.pl
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
Wewnętrzne numery telefonów
Sekretariat LO - wew. 1
Fax - wew. 2
Pokój nauczycielski - wew. 3
Księgowość - wew. 4
Pedagog - wew. 6

Ostatni artykuł

21
Maj2020

Analiza wyników anki...

Pandemia koronawirusa (COVID-19) spowodowała, iż znaleźliśmy się nagle w sytuacji, która budz...

19
Maj2020

Godziny wychowawcze...

Godziny wychowawcze na odległość - to też sposób na poszukiwanie wartości i właściwej drogi w...

18
Maj2020

Internetowe Dni Otwa...

Drodzy Maturzyści,uprzejmie informuję, że w dniach 20-22.05.2020 r. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa...

13
Maj2020

Prawdziwi bohaterowi...

W dzisiejszych czasach praca medyków – lekarzy, pielęgniarek, ratowników medyczn...

Informacje

Najważniejsze informacje potrzebne do codziennego używania. Możesz zobaczyć plan lekcji, poznać najważniejsze wydarzenia w danym roku kalendarzowym czy też zalogować się do eDziennika. Zachęcamy do zapoznania się.

eDziennik

Zaloguj się do dziennika elektronicznego. Opolska eSzkoła to model opolskiej oświaty, który opiera się na technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Plan lekcji

Zapoznaj się z planem zajęć liceum. Zobacz, która klasa, w której sali i z jakim nauczycielem ma zajęcia lekcyjne.

Kalendarz

Zapoznaj się kalendarzem na dany rok szkolny. Możesz zobaczyć jakie wydarzenia będą odbywały się w naszej szkole.