Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice Uczniów LO w Gogolinie!
Jeżeli napotykacie na trudności techniczno-internetowe związane z kształceniem na odległość, to informuję, że w myśl znowelizowanych przepisów prawa oświatowego szkoła może bezpłatnie użyczyć uczniom, na zasadzie umowy cywilnej, sprzęt niezbędny do kształcenia na odległość.

Jeżeli są wśród Was uczniowie, którzy nie posiadają komputera/laptopa, to proszę o pilny kontakt z Wychowawcami. Postaramy się pomóc Wam w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. W chwili obecnej trwają działania mające na celu przygotowanie niezbędnego dla Was sprzętu – laptopów.

Ponadto zwracam się z prośbą do Wszystkich osób, które w jakikolwiek sposób mogą wesprzeć Szkołę w pozyskaniu komputerów/laptopów, o wsparcie naszych działań. W przypadku chęci przekazania sprzętu Szkole prosimy o kontakt z sekretariatem pod numerem 77/4666235.

Z życzeniami zdrowia, wytrwałości i nadzieją na rychłe spotkanie
Violeta Zajączkowska
Dyrektor LO im. KEN w Gogolinie

Na stronie Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji znajduje się wiele informacji, gdzie znaleźć odnośniki do bibliotek cyfrowych, blogów literackich, audycji o literaturze, portali i serwisów literackich, a także międzynarodowych bibliotek cyfrowych i bibliotek cyfrowych wybranych krajów.

Poniżej link do strony:

https://link.do/e5oiX

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Gogolinie z dnia 25 marca 2020r. w sprawie wprowadzenia w szkole Szkolnego systemu pracy na odległość, informuję Państwa, iż od dnia 25 marca 2020r.
w Szkole istnieją następujące formy prowadzenia konsultacji z uczniami i rodzicami uczniów:

1) e-dziennik;

2) kontakt mailowy;

3) rozmowa telefoniczna (w przypadku braku możliwości kontaktu za pośrednictwem narzędzi dostępnych online) we wskazanych przez nauczyciela dniach i godzinach.
Numer telefonu określonego nauczyciela oraz prywatny adres mailowy, tylko za jego zgodą, udostępniany będzie na prośbę rodzica poprzez sekretariat szkoły pod numerem telefonu 77/4666235, lub kontakcie na szkolny adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Rodziców o zgłaszanie uwag i sugestii dotyczących prowadzonej
w Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Gogolinie zdalnej edukacji, potrzeb (także technicznych) umożliwiających korzystanie uczniów z tej formuły w czasie pandemii.

Proszę, w związku z powyższym, o utrzymanie stałego i niezbędnego kontaktu
z wychowawcami i nauczycielami, pedagogiem szkolnym, pracownikiem sekretariatu szkoły.

Z życzeniami zdrowia

Violeta Zajączkowska
Dyrektor LO im. KEN w Gogolinie

Uczniowie klas maturalnych!

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Gogolinie przekazuje informację MEN i CKE o próbnym egzaminie maturalnym.

Próbne egzaminy maturalne odbędą się w dniach od 2 do 8 kwietnia br.

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują się do udostępnienia materiałów do przeprowadzenia próbnego egzaminu maturalnego. Próba odbędzie się w dniach od 2 do 8 kwietnia br. To kolejny element wspólnych działań CKE i Ministerstwa Edukacji Narodowej, aby w czasie zawieszenia zajęć w szkołach, wesprzeć dyrektorów w ich bieżących zadaniach.

O nas

Dysponujemy dobrą bazą dydaktyczną, która jest stale uzupełniana i modernizowana, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej szkoły. W bibliotece szkolnej funkcjonuje Centrum Multimedialne, gdzie każdy uczeń ma dostęp do Internetu.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania. Oferujemy małe grupy językowe. W szkole wykłada stała i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Rozwój młodzieży odbywa się pod opieką specjalistów. Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną uczniowi, otwartą na problemy i oczekiwania młodego pokolenia.

Dowiedz sie więcej o szkole

Kontakt

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
47-320 Gogolin, ul. Szkolna 27
77 466 62 35
77 466 62 35
sekretariat@gogolin.com.pl
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
Wewnętrzne numery telefonów
Sekretariat LO - wew. 1
Fax - wew. 2
Pokój nauczycielski - wew. 3
Księgowość - wew. 4
Pedagog - wew. 6

Ostatni artykuł

29
Lip2022

Podręczniki 2022/202...

Wykaz podręczników

04
Lip2022

Wyniki egzaminu matu...

DYREKCJA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACEGO IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ INFORMUJE ŻE WYNIKI EGZAMINU M...

04
Lip2022

Komunikat

DYREKCJA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACEGO IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ INFORMUJE ŻE WYNIKI EGZAMINU MATURA...

27
Cze2022

I znów przyszły waka...

Żegnamy się dziś, jedni na chwilę, inni na zawsze... Jesteśmy jedną, wielką, szkolną bracią, rodziną...

Informacje

Najważniejsze informacje potrzebne do codziennego używania. Możesz zobaczyć plan lekcji, poznać najważniejsze wydarzenia w danym roku kalendarzowym czy też zalogować się do eDziennika. Zachęcamy do zapoznania się.

eDziennik

Zaloguj się do dziennika elektronicznego. Opolska eSzkoła to model opolskiej oświaty, który opiera się na technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Kalendarz

Zapoznaj się kalendarzem na dany rok szkolny. Możesz zobaczyć jakie wydarzenia będą odbywały się w naszej szkole.