Dzisiaj w naszym Liceum odbył się magiczny i tajemny interaktywny spektakl naukowy, czyli eksperymentalna lekcja chemii i biologii w wykonaniu grupy propagatorów ciekawej nauki "Zaelektryzowani" z Lublina. Gośćmi naszego pokazu byli uczniowie z SPSP z Górażdży oraz klasa ósma z PSP 3 z Gogolina. Inicjatorką przedsięwzięcia była nauczycielka chemii, Pani Iwona Krawczyk.

O nas

Dysponujemy dobrą bazą dydaktyczną, która jest stale uzupełniana i modernizowana, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej szkoły. W bibliotece szkolnej funkcjonuje Centrum Multimedialne, gdzie każdy uczeń ma dostęp do Internetu.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania. Oferujemy małe grupy językowe. W szkole wykłada stała i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Rozwój młodzieży odbywa się pod opieką specjalistów. Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną uczniowi, otwartą na problemy i oczekiwania młodego pokolenia.

Dowiedz sie więcej o szkole

Kontakt

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
47-320 Gogolin, ul. Szkolna 27
77 466 62 35
77 466 62 35
sekretariat@gogolin.com.pl
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
Wewnętrzne numery telefonów
Sekretariat LO - wew. 1
Fax - wew. 2
Pokój nauczycielski - wew. 3
Księgowość - wew. 4
Pedagog - wew. 6

Ostatni artykuł

27
Mar2020

Aktywacja konta Opol...

Aktywacja konta lub zmiana hasła  Film Instruktażowy 

25
Mar2020

Kontakt z pedagogiem

Drodzy Rodzice i Uczniowie! W związku z zaistniałą sytuacją, informuję o możliwości nawiązania konta...

24
Mar2020

Zostań żołnierzem Rz...

Uwaga klasy mundurowe!Biuro do spraw programu "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej" specjalnie dla Wa...

24
Mar2020

Doradztwo zawodowe n...

Drodzy uczniowie! Przygotowałam dla was linki stron z których możecie skorzystać w ramach dor...

Informacje

Najważniejsze informacje potrzebne do codziennego używania. Możesz zobaczyć plan lekcji, poznać najważniejsze wydarzenia w danym roku kalendarzowym czy też zalogować się do eDziennika. Zachęcamy do zapoznania się.

eDziennik

Zaloguj się do dziennika elektronicznego. Opolska eSzkoła to model opolskiej oświaty, który opiera się na technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Plan lekcji

Zapoznaj się z planem zajęć liceum. Zobacz, która klasa, w której sali i z jakim nauczycielem ma zajęcia lekcyjne.

Kalendarz

Zapoznaj się kalendarzem na dany rok szkolny. Możesz zobaczyć jakie wydarzenia będą odbywały się w naszej szkole.