Okręgowa Komisja Egzaminacyjna udostępniła dzisiaj, tj.04.07.2019 r., wyniki egzaminu maturalnego. Zdawalność w Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Gogolinie wyniosła 84,1%, co jest wynikiem nieznacznie gorszym niż zdawalność na poziomie województwa (86,6%), ale lepszym niż w powiecie krapkowickim (79,4%).

Cieszy nas zdawalność przedmiotów obowiązkowych. J. polski zdało 97,7% (97,3% w województwie, 95,1% w powiecie), matematykę – 93,2 % (88,7% w województwie, 85,3% w powiecie), język niemiecki – 100% (96,5% w województwie, 95,8% w powiecie). Nieco gorzej wypadł w tym roku język angielski – 87,5% (95,9% w województwie, 89,6% w powiecie).

Na uwagę zasługują również wyniki z egzaminu z matematyki w zakresie rozszerzonym – tu uczniowie mogą się pochwalić wynikiem na poziomie 70%, z języka polskiego w zakresie rozszerzonym - 68,7%, z języka rosyjskiego – 100%, z języka ukraińskiego – 90%, z języka niemieckiego w zakresie rozszerzonym - 78%, z języka angielskiego w zakresie rozszerzonym - 51,1%.

Przypominamy, że zdawalność ustnego egzaminu maturalnego w naszym liceum z wszystkich przedmiotów, czyli j. polskiego, j. angielskiego i j. niemieckiego, wyniosła 100%!

O nas

Dysponujemy dobrą bazą dydaktyczną, która jest stale uzupełniana i modernizowana, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej szkoły. W bibliotece szkolnej funkcjonuje Centrum Multimedialne, gdzie każdy uczeń ma dostęp do Internetu.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania. Oferujemy małe grupy językowe. W szkole wykłada stała i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Rozwój młodzieży odbywa się pod opieką specjalistów. Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną uczniowi, otwartą na problemy i oczekiwania młodego pokolenia.

Dowiedz sie więcej o szkole

Kontakt

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
47-320 Gogolin, ul. Szkolna 27
77 466 62 35
77 466 62 35
sekretariat@gogolin.com.pl
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
Wewnętrzne numery telefonów
Sekretariat LO - wew. 1
Fax - wew. 2
Pokój nauczycielski - wew. 3
Księgowość - wew. 4
Pedagog - wew. 6

Ostatni artykuł

24
Sty2020

3A zakończyła trzyle...

Klasa 3A mundurowa zakończyła dziś trzyletni cykl szkoleń w 10 Brygadzie Logistycznej w Opolu i przy...

24
Sty2020

Dobroczynne właściwo...

Czas na wykorzystanie dobroczynnych właściwości awokado. Stworzyliśmy pomadki na bazie bogatego w wi...

23
Sty2020

Drużyna dziewcząt wy...

Wczoraj drużyna dziewcząt naszego LO rozegrała trudne mecze piłki siatkowej w Kędzierzynie-Koźlu i w...

22
Sty2020

Namiastka tropików

Niestety nie każdy  dobrze znosi listopadową aurę w styczniu. Dlatego my proponujemy namiastkę...

Informacje

Najważniejsze informacje potrzebne do codziennego używania. Możesz zobaczyć plan lekcji, poznać najważniejsze wydarzenia w danym roku kalendarzowym czy też zalogować się do eDziennika. Zachęcamy do zapoznania się.

eDziennik

Zaloguj się do dziennika elektronicznego. Opolska eSzkoła to model opolskiej oświaty, który opiera się na technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Plan lekcji

Zapoznaj się z planem zajęć liceum. Zobacz, która klasa, w której sali i z jakim nauczycielem ma zajęcia lekcyjne.

Kalendarz

Zapoznaj się kalendarzem na dany rok szkolny. Możesz zobaczyć jakie wydarzenia będą odbywały się w naszej szkole.