19 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół w Gogolinie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Zakończenie wyjątkowe, bowiem zamykające długi okres historii szkoły: po 20 latach funkcjonowania gimnazjum jego ostatni rocznik właśnie opuścił mury szkoły, a po siedmiu latach przestaje istnieć Zespół Szkół w Gogolinie - jako samodzielna jednostka zostanie Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Gogolinie.
Był to czas podsumowań, nagród, świętowania sukcesów. Czas wyjątkowy zwłaszcza dla 85 gimnazjalistów, którzy otrzymali tego dnia świadectwa ukończenia gimnazjum. Czas wzruszeń i pożegnań.
Uroczystość uświetnili swym przybyciem szanowni goście: Sekretarz Gminy Gogolin Bogusław Leśkiewicz, inspektor Wydziału Oświaty, Sportu i Rekreacji Jolanta Mistygacz, zastępca szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego ppłk Jarosław Jalowski, przedstawiciel 10 Brygady Logistycznej z Opola mjr Artur Bożyk.
Uczniowie otrzymali nagrody dyrektora szkoły, nagrody Nobile Talentum oraz Aurea Nobilitas (nagrody na najbardziej wyróżniających się w minionym roku szkolnym uczniów otrzymali: Magdalena Fait oraz Denis Pawełek), nagrody Burmistrza Gogolina oraz stypendia firmy Chespa dla najlepszych uczniów w dziedzinie grafiki komputerowej.
Apel i całą uroczystość przygotowali: dyrektor szkoły mgr Violeta Zajączkowska, mgr Łukasz Wojtkiewicz, mgr Monika Jarosz, mgr Bożena Jakubowicz i mgr Brygida Czekała. Prowadzącymi były uczennice liceum: Alicja Konieczny i Paulina Tazbir - dziękujemy.
Zdjęcie: Gmina Gogolin

Laureaci Nobile Talentum i Aurea Nobilitas:

Nobile Talentum: (PG i LO)


Nauki humanistyczne:

1. Magdalena Fait LO

2. Denis Pawełek LO

3. Paulina Tazbir LO

4. Victoria Maciołek PG

5. Anna Gorzel PG

6. Patrycja Bomba PG

Nauki ścisłe:

1. Emilia Pęcak PG

2. Denis Pawełek LO

3. Magdalena Fait LO

4. Nikola Sanocka LO

5. Alicja Konieczny LO

Języki obce:

1. Maximilian Krawiec PG

2. Victoria Maciołek PG

3. Wiktoria Przybylska LO

4. Joanna Sikorska PG

5. Emilia Pęcak PG

Dziedziny artystyczne:

1. Emilia Mandok PG

2. Tomasz Kroker PG

3. Daria Półtorak PG

4. Agata Gładysz PG

5. Anna Jadasz LO

Sport:

1. Wiktor Gebauer LO

2. Weronika Cisińska LO

3. Szymon Weinert PG

4. Adam Piechota PG

5. Martyna Gorzellik PG

Aktywność społeczna:

1. Magdalena Fait LO

2. Agata Gładysz PG

3. Alicja Konieczny LO

4. Anna Jadasz LO

5. Paulina Tazbir LO

6. Anna Gorzel PG

Wojskowość:

1. Denis Pawełek

2. Wiktoria Szumotalska

3. Jan Janiszewski

4. Victoria Bogdoł

5. Karolina Lamla

Aurea Nobilitas: (PG i LO ze wszystkich nominowanych do Nobile talentum)

1. Magdalena Fait

2. Denis Pawełek

3. Emilia Pęcak

4. Paulina Tazbir

5. Victoria Maciołek

ZŁOTA TARCZA – NAGRODA DYREKTORA SZKOŁY

  1. Patrycja Bomba
  2. Ewelina Gacek
  3. Daria Szewczyk
  4. Emilia Pęcak
  5. Dawid Sojka
  6. Anna Gorzel
  7. Agata Gładysz
  8. Emilia Mandok
  9. Małgorzata Komandzik
  10. Tomasz Kroker
  11. Martyna Gorzellik

NAGRODA DYREKTORA SZKOŁY W DZIEDZINIE WOJSKOWOŚCI – SEMPER IN ALTUM:

  1. Jan Janiszewski
  2. Denis Pawełek
  3. Dawid Smolorz
  4. Karolina Lamla
  5. Karolina Kowolik
  6. Victoria Bogdoł
  7. Marcin Mager
  8. Szymon Nguyen Huu
  9. Tymoteusz Karawan
  10. Tomasz Pazurek
  11. Agnieszka Dzida
  12. Wiktoria Szumotalska
  13. Jarosław Krajewski
  14. Julia Kopton
  15. Kamila Sczakiel
  16. Veronika Porosiło
  17. Paweł Mandala
  18. Oliwer Kustra
  19. Agata Wilczyńska
  20. Dawid Bagiński
  21. Nicola Sanocka

NAGRODA DYREKTORA SZKOŁY ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIE W OGÓLNOPOLSKICH ZAWODACH KLAS MUNDUROWYCH:

  1. Jan Janiszewski
  2. Denis Pawełek
  3. Tymoteusz Karawan
  4. Victoria Bogdoł
  5. Szymon Nguyen Huu

NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA SZKOŁY – LIDER:

  1. Magdalena Fait
  2. Alicja Konieczny
  3. Aleksandra Skrzypczyk
  4. Wiktoria Szpicka
  5. Paulina Tazbir
  6. Agnieszka Zielińska
  7. Adam Zięba
  8. Dawid Bagiński
  9. Wiktor Gebauer
  10. Jakub Kaczyński
  11. Tymoteusz Karawan
  12. Oliwer Kustra
  13. Paweł Mandala
  14. Maciej Łośniak
  15. Anna Jadasz