Jak co roku nasze ścisłe umysły przystąpiły do kolejnej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Statystycznej. Tym razem naszą szkołę reprezentowały: Agnieszka Dzida, Victoria Bogdoł, Angelika Guth, Wiktoria Bieńczak i Denis Pawełek. Grupa w brawurowy sposób przewinęła się przez sito zadań z zakresu statystyki, przedsiębiorczości i ekonomii. Jednak ostatecznie do kolejnego etapu - Zawodów Okręgowych Olimpiady Statystycznej dostała się Victoria Bogdoł z klasy IIIA i stała się jedną z najlepszych z pośród 3431 uczestników z całej Polski.

Życzymy powodzenia i gratulujemy!

Koordynatorzy konkursu:
Magdalena Tomeczek, Alicja Mrugała i Joachim Stiebler

Dzisiaj uczniów klasy 2B odwiedził św. Mikołaj. Ze względu na nadmiar obowiązków przybył wcześniej. Po zapewnieniu wychowawcy Iwony Krawczyk, że wszyscy byli grzeczni wręczył drobne słodkie upominki.

Uczniowie klasy 1B poznając na lekcji jezyka polskiego historię Odyseusza, który wędrował spod Troi do ukochanej Penelopy, syna Telemacha i ojczyzny Itaki, odkrywali dlaczego ta wędrówka trwała aż 10lat. Poszukiwanie odpowiedzi pozwoliło na stworzenie doskonałych map powrotu Odysa do Itaki. Kreatywność i zaangażowanie górą!

B.Durska

Wczoraj klasy wojskowe wybrały się do Wrocławia by wziąć udział w Nocy Podchorążych na Akademii Wojsk Lądowych. Uczniowie mieli okazję nie tylko porozmawiać ze studentami i żołnierzami, ale też zwiedzić kampus, koszary, zobaczyć sprzęt szkoleniowy oraz uczestniczyć w uroczystym apelu. Mimo iż trochę zmarzliśmy, to wyjazd był bardzo pouczający, szczególnie dla uczniów, którzy wiążą swoją przyszłość z wojskiem.

 

Dzisiaj klasa I b o profilu dziennikarskim postanowiła wcielić się w młodych chemików i przygotować cudowny peeling. Niezwykłe połączenie cukru, aromatycznego kokosa oraz witaminy A i E z pewnością rozpieści nasze ciało podczas jesiennych kąpieli oraz sprawi, że skóra będzie jedwabiście gładka i odżywiona.

Kochani, jednym słowem - dziękujemy ❤️❤️❤️ Nasza dzisiejsza akcja sprzedaży ciast na Szlachetną Paczkę przerosła nasze oczekiwania. Pokazaliście, że macie szlachetne serca i że lubicie ludzi. Wielkie podziękowania tym, którzy piekli, ale też tym, którzy jedli 🧁🥧🍰🍩🍪 Dzień Ciasta uważamy za bardzo udany i liczymy na Was podczas kolejnych akcji w najbliższych dniach. Zebraliśmy dziś 880 zł, a w sumie na liczniku mamy 1050 zł po dwóch dniach zbiórki. Zaczęły też spływać powoli dary. Za wszystko bardzo dziękujemy. Dalsze informacje przekażą Wam przewodniczący, z którymi ponownie spotkamy się jutro na 1 długiej przerwie.
Bądźcie z nami ❤️❤️❤️

Wspaniały początek akcji Szlachetna Paczka.Już w pierwszym dniu otrzymaliśmy kwotę w wysokości 170 zł od uczestników wycieczki do Wrocławia, którzy mogli otrzymać zwrot kosztów w wysokości 3,80 na osobę, a wspólnie zdecydowali o przekazaniu tej kwoty na szczytny cel.

Dziękujemy, jesteście wspaniali.

Również Samorządy Klasowe zaczęły już działać i zbierać oferty pomocy i przekazania konkretnych rzeczy na zbiórkę. Powoli można je przynosić do sali 32. Pamiętajcie, razem możemy zdziałać cuda.

Czekamy na dalszą pomoc i Wasze gorące serca.

Dziękujemy Wam, że tak chętnie wzięliście udział w Dniu Pluszaka. Zwycięża klasa 1C, która przyniosła 28 miśków. Gratulacje!!!
A my nie zwalniamy tempa, już jutro hucznie obchodzimy Dzień Ciasta. Wszelkiego rodzaju wypieki mile widziane, tym bardziej, że pieniądze zostaną w całości przekazane na Szlachetną Paczkę. Zapraszamy do wspólnego dzielenia się dobrem.

W dniu 22.11.2019r. uczniowie klas 1 i 2 pod opieką pani Zimon, pani Krawczyk i pana Stieblera pojechali na wycieczkę do Wrocławia. Najpierw wskoczyli do Parku Trampolin, gdzie doskonalili swoje umiejętnośći akrobatyczne. To czego się uczyli, możemy zobaczyć na zdjęciach poniżej. Nie był to jednak koniec tej wycieczki, bo po spaleniu kalorii nadszedł czas na shopping po Wroclavi. Cali i szczęśliwi wróciliśmy do domu.

O nas

Dysponujemy dobrą bazą dydaktyczną, która jest stale uzupełniana i modernizowana, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej szkoły. W bibliotece szkolnej funkcjonuje Centrum Multimedialne, gdzie każdy uczeń ma dostęp do Internetu.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania. Oferujemy małe grupy językowe. W szkole wykłada stała i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Rozwój młodzieży odbywa się pod opieką specjalistów. Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną uczniowi, otwartą na problemy i oczekiwania młodego pokolenia.

Dowiedz sie więcej o szkole

Kontakt

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
47-320 Gogolin, ul. Szkolna 27
77 466 62 35
77 466 62 35
sekretariat@gogolin.com.pl
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
Wewnętrzne numery telefonów
Sekretariat LO - wew. 1
Fax - wew. 2
Pokój nauczycielski - wew. 3
Księgowość - wew. 4
Pedagog - wew. 6

Ostatni artykuł

05
Gru2019

Awans do zawodów okr...

Jak co roku nasze ścisłe umysły przystąpiły do kolejnej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Staty...

04
Gru2019

Święty Mikołaj

Dzisiaj uczniów klasy 2B odwiedził św. Mikołaj. Ze względu na nadmiar obowiązków przyb...

30
Lis2019

Śladami Odyseusza

Uczniowie klasy 1B poznając na lekcji jezyka polskiego historię Odyseusza, który wędrował spo...

29
Lis2019

Nocy Podchorążych

Wczoraj klasy wojskowe wybrały się do Wrocławia by wziąć udział w Nocy Podchorążych na Akademii Wojs...

Informacje

Najważniejsze informacje potrzebne do codziennego używania. Możesz zobaczyć plan lekcji, poznać najważniejsze wydarzenia w danym roku kalendarzowym czy też zalogować się do eDziennika. Zachęcamy do zapoznania się.

eDziennik

Zaloguj się do dziennika elektronicznego. Opolska eSzkoła to model opolskiej oświaty, który opiera się na technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Plan lekcji

Zapoznaj się z planem zajęć liceum. Zobacz, która klasa, w której sali i z jakim nauczycielem ma zajęcia lekcyjne.

Kalendarz

Zapoznaj się kalendarzem na dany rok szkolny. Możesz zobaczyć jakie wydarzenia będą odbywały się w naszej szkole.