Kochani, nie mówimy - żegnajcie, mówimy - do zobaczenia. Na zawsze będziecie częścią naszej szkolnej rodziny i pozostaniecie w naszych sercach na zawsze. Dziękujemy za wspólne lata, gratulejemy sukcesów i życzymy powodzenia na maturze oraz w realizacji Waszych dorosłych już,  życiowych planów. Niech tekst Desideraty będzie dopełnieniem naszych słów:

Dziś pożegnaliśmy w reżimie sanitarnym i z łezką w oku naszych maturzystów. Alicja Konieczny, Magdalena Fait, Wiktoria Mądrzelewska, Paulina Tazbir, Łukasz Beckers i Wiktor Mrozek otrzymali nagrody za wybitne wyniki w nauce i działalność społeczną. Nagrody te w imieniu władz Gminy Gogolin i w obecności Naczelnik Wydziału Oświaty, Pani Anny Lechowicz wręczył z-ca Burmistrza, Pan Krzsztof Reinert.

Powodzenia na maturze Kochani.

Kochani!

Dzień 23 kwietnia jest od parunastu lat Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji przygotowałam dla Was prezentację multimedialną, która opowiada bliżej o tym szczególnym święcie, a także  opisuje obyczaje związane z czytaniem i czytelnikami w różnych krajach. Zachęcam Was do jej obejrzenia.

Pozdrawiam wiosennie.

Hanna Włosek

pdf ikona Prezentacja

 

Egzamin dojrzałości zbliża się wielkimi krokami, więc Czwórka jak co roku wyciąga pomocną dłoń do maturzystów. W najbliższych tygodniach na uczniów czekają audycje, które pozwolą im lepiej przygotować się do egzaminów oraz zredukować stres z nimi związany. Na stronie czworka.online maturzyści znajdą materiały powtórkowe z takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, angielski, niemiecki czy historia sztuki.

pdf ikona

Wszyscy znamy polskie tradycje związane ze świętami Wielkanocy, takie, jak święcenie potraw w koszyczku, rodzinne świąteczne niedzielne śniadanie czy Śmigus Dyngus. Ale czy wiecie, jak ten czas spędzają mieszkańcy innych szerokości geograficznych? Jeśli jesteście ciekawi, przeczytajcie!

Gazetka do pobrania (PDF)

O nas

Dysponujemy dobrą bazą dydaktyczną, która jest stale uzupełniana i modernizowana, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej szkoły. W bibliotece szkolnej funkcjonuje Centrum Multimedialne, gdzie każdy uczeń ma dostęp do Internetu.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania. Oferujemy małe grupy językowe. W szkole wykłada stała i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Rozwój młodzieży odbywa się pod opieką specjalistów. Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną uczniowi, otwartą na problemy i oczekiwania młodego pokolenia.

Dowiedz sie więcej o szkole

Kontakt

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
47-320 Gogolin, ul. Szkolna 27
77 466 62 35
77 466 62 35
sekretariat@gogolin.com.pl
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
Wewnętrzne numery telefonów
Sekretariat LO - wew. 1
Fax - wew. 2
Pokój nauczycielski - wew. 3
Księgowość - wew. 4
Pedagog - wew. 6

Ostatni artykuł

30
Kwi2021

Nie mówimy - żegnajc...

Kochani, nie mówimy - żegnajcie, mówimy - do zobaczenia. Na zawsze będziecie częścią naszej szkolnej...

30
Kwi2021

Pożegnanie tegoroczn...

Dziś pożegnaliśmy w reżimie sanitarnym i z łezką w oku naszych maturzystów. Alicja Konieczny, Magdal...

Informacje

Najważniejsze informacje potrzebne do codziennego używania. Możesz zobaczyć plan lekcji, poznać najważniejsze wydarzenia w danym roku kalendarzowym czy też zalogować się do eDziennika. Zachęcamy do zapoznania się.

eDziennik

Zaloguj się do dziennika elektronicznego. Opolska eSzkoła to model opolskiej oświaty, który opiera się na technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Kalendarz

Zapoznaj się kalendarzem na dany rok szkolny. Możesz zobaczyć jakie wydarzenia będą odbywały się w naszej szkole.