12 października klasa 3b wraz z wychowawcami wybrała się do kina na film ,,James Bond. Nie czas umierać''. Pomimo tego, że seans trwał 3 godziny byliśmy tak pochłonięci filmem, że nawet nie zauważyliśmy kiedy dobiegł on końca. Najważniejsze jednak było to, że byliśmy razem.

Dzień Edukacji Narodowej zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował nauczycielom małą niespodziankę. Wszystkim pracownikom oświaty życzymy dużo uśmiechu i wyrażamy ogromną wdzięczność za Waszą codzienną pracę

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony 14 października upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej czyli jest też świętem naszego liceum, które nosi imię KEN. Z tej okazji powstała dekoracja na naszym korytarzu, z którą zachęcamy się zapoznać.

Miło mi donieść, że szkolny radiowęzeł ZNOWU NADAJE!
Po miesiącach ciszy ----wreszcie na długich przerwach słychać dzwięki muzyki i głosy naszych szkolnych radiowców. Zachęcamy do nadsyłania życzeń, ogłoszeń i ciekawostek. Dziękuję żeńskiej ekipie za szatę muzyczną i życzenia w Dniu Chłopca.

Bożena Jakubowicz

Uczniowie klas wojskowych w dniach od 20-24 września brali udział w obozie szkoleniowym zorganizowanym przez żołnierzy z 2 batalionu 10 Opolskiej Brygady Logistycznej. Mimo zmagań z kaprysami pogody czas spędzony na poligonie okazał się bardzo owocny. Uczniowie mieli możliwość poznać zasady bezpiecznego posługiwania się bronią oraz techniki strzelania w różnych postawach. Przeprowadzone również zostały zajęcia z łączności, m.in. praca na radiostacjach przenośnych małej mocy UKF oraz na przewodowych środkach łączności. Udostępniono uczniom trenażery strzeleckie m.in. symulator strzelań „Czantoria” oraz urządzenia „Cyklop". Marsz na azymut oraz marsz ubezpieczony to kolejne zdobywane umiejętności. Młodzież doskonaliła umiejętności udzielania pierwszej pomocy w nagłych sytuacjach zagrożenia życia. Podpułkownik Dariusz Hadała wyraził słowa uznania za wkład i zaangażowanie młodzieży we wszystkie przedsięwzięcia szkoleniowe. Gratuluję wszystkim uczestnikom obozu. Trzeba przyznać, że trochę było bez Was pusto na szkolnych korytarzach. Dziękuję opiekunom: panu porucznikowi Witoldowi Gawłowskiemu i Panu Markowi Michalskiemu.

B.Jakubowicz

30 września - Dzień Chłopaka, jak co roku nie obyło się bez świętowania. Sposoby na spędzenie tego dnia były przeróżne, niektórzy urządzili sobie "Dzień Filmowy ", a inni zajadali się zapiekankami. Dziękujemy wszystkim przedstawicielkom żeńskiej płci, że jak zwykle stanęły na wysokości zadania i przygotowały niespodzianki naszym Chłopakom, którym jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze.

Szkolny radiowęzeł wznawia swoją działalność. Dlatego w związku z nadchodzącym Dniem Chłopaka, poszukujemy muzycznych inspiracji związanych z tym świętem. Swoje propozycje piszcie w komentarzach.

UWAGA! Przystępujemy do akcji Sprzątanie Świata. Do 19.11 będziemy zbierać używane telefony komórkowe bez baterii. Ze sprzętem oraz dodatkowymi pytaniami prosimy udawać się do przewodniczących klas. Liczymy na Was.

002 20210925205100

Wreszcie po przymusowym zdalnym nauczaniu klasa 3C mogła sprawdzić swoją kondycję. No i…. zdaliśmy egzamin. Krok po kroku, koło za kołem i cel został zrealizowany. Z pewnością pomogły pyszne rogaliki, którymi ugościła wszystkich uczestników rajdu rowerowego wychowawczyni – pani Magdalena Tomeczek. I ja tam byłam….. B.Jakubowicz

O nas

Dysponujemy dobrą bazą dydaktyczną, która jest stale uzupełniana i modernizowana, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej szkoły. W bibliotece szkolnej funkcjonuje Centrum Multimedialne, gdzie każdy uczeń ma dostęp do Internetu.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania. Oferujemy małe grupy językowe. W szkole wykłada stała i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Rozwój młodzieży odbywa się pod opieką specjalistów. Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną uczniowi, otwartą na problemy i oczekiwania młodego pokolenia.

Dowiedz sie więcej o szkole

Kontakt

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
47-320 Gogolin, ul. Szkolna 27
77 466 62 35
77 466 62 35
sekretariat@gogolin.com.pl
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
Wewnętrzne numery telefonów
Sekretariat LO - wew. 1
Fax - wew. 2
Pokój nauczycielski - wew. 3
Księgowość - wew. 4
Pedagog - wew. 6

Ostatni artykuł

18
Paź2021

James Bond. Nie czas...

12 października klasa 3b wraz z wychowawcami wybrała się do kina na film ,,James Bond. Nie czas umie...

18
Paź2021

Dzień Edukacji Narod...

Dzień Edukacji Narodowej zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował n...

18
Paź2021

Dzień Edukacji Narod...

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony 14 października upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej...

05
Paź2021

Antystresowe olejki...

Dziś w naszym laboratorium powstały antystresowe olejki na bazie mięty i kadzidła. Już mamy lepszy h...

Informacje

Najważniejsze informacje potrzebne do codziennego używania. Możesz zobaczyć plan lekcji, poznać najważniejsze wydarzenia w danym roku kalendarzowym czy też zalogować się do eDziennika. Zachęcamy do zapoznania się.

eDziennik

Zaloguj się do dziennika elektronicznego. Opolska eSzkoła to model opolskiej oświaty, który opiera się na technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Kalendarz

Zapoznaj się kalendarzem na dany rok szkolny. Możesz zobaczyć jakie wydarzenia będą odbywały się w naszej szkole.